پشتیبان ما ، دانش ما

رسالت ما ، صداقت ما

اعتبار ما ، تجربه ما

طرح امید.

جهل به قانون رافع مسئولیت نیست، با بسته خدمات حقوقی ایمن باشید

موسسه حقوقی امید نوید اولین مرکز رسیدگی به مسائل ورزشی در ایران جهت صیانت از حقوق مادی و معنوی جامعه ورزشی جمهوری اسلامی ایران در حوزه ورزش حرفه ای و تسهیل کسب و کار موفق با ارائه خدمات و مشاوره تخصصی حقوق ورزشی توسط وکلای پایه یک حامی شما خواهد بود.

امروزه چالش های حقوقی در حوزه ورزش از قبیل بروز صدمات عمدی و غیر عمدی بدنی، عدم وجود قرارداد مناسب، ضعف بیمه اشخاص و تجهیزات که حسب مورد مسئولیت های حقوقی وکیفری دارد.

باتوجه به اینکه همه افراد امکان بهره مندی از وکیل متخصص در امور ورزشی را ندارند، کلیه ورزشکاران، مربیان، داوران، باشگاه داران و خبرنگاران ورزشی می توانند با ثبت نام در این طرح از خدمات و مشاوره حقوق ورزشی استفاده نمایند.

کلیه ورزشکاران، مربیان، داوران، باشگاه داران و خبرنگاران ورزشی می توانند با ثبت نام از بسته خدمات مشاوره حقوق ورزشی استفاده نمایند.

تصویر کارت ملی

خدمات مشاوره

یكی از مواردی که کمتر مورد توجه قرارگرفته در جامعه ورزشی ایران آگاه نبودن افراد و جوامع ورزشی از حقوق تكالیف و قوانین حاكم بر ورزش یا به اختصار حقوق ورزشی است. و در هیچ مرحله ای جهل به قانون رافع مسئولیت نمی باشد. تمامی افراد و سازمان های ورزشی با وجود فعالیت های ملی، هدف بین المللی را دنبال می كنند پس حقوق ورزشی دارای ریشه و کرسی بین المللی می باشد. از این رو تسلط و آگاهی بر قوانین حقوق ورزشی برای جامعه ورزشی الزامی می باشد. حالیه می توان گفت حقوق ورزشی یک سیاست بازدارنده است، آگاهی از آن موجب پیشگیری از بروز خسارات مادی و معنوی خواهد شد و موسسه حقوقی امید نوید با همکاری وکلای پایه یک دادگستری با ارائه مشاوره تخصصی جهت صیانت از حقوق مادی و معنوی شما را همراهی می نماید.

مزایای ویژه خدمات مشاوره

تا ۴۰۰ ساعت مشاوره تخصصی حقوق ورزشی بصورت حضوری

تا ۲۰۰ ساعت مشاوره تخصصی حقوق ورزشی بصورت غیر حضوری

تا ۱۰۰ ساعت مشاوره گروهی در باشگاه ورزشی

خدمات قرارداد

یکی از موضوعات حقوقی که در ابعاد مختلف زندگی بخصوص کسب و کار  ورزشی با آن روبرو هستیم بحث قرارداد است. نمی توان مدیر یا فرد شاغلی فرض کرد که یک بار هم تجربه قرارگرفتن در فضای قراردادی را نداشته باشد.

آیا درهنگام  امضاء قرارداد، با اصول کلی قراردادها  آشنا بوده اید؟

آیا قبل از امضاء قرارداد ، متن، بند ها و مواد آن قرارداد را مطالعه کرده اید؟

موسسه حقوقی امید نوید پس از مطالعه و نیاز سنجی و برسی نقاط ضعف قراردادهای اصحاب ورزشی این حوزه با بهرهمندی از وکلای پایه یک دادگستری با تنظیم قرارداد تخصصی و رعایت قانون حاکم مقدمات تسهیل تعهدات قراردادی باحفظ ضمانت اجرای قرارداد را در راستای صیانت از حقوق مادی و معنوی، شما را همراهی می نماید.

مزایای ویژه خدمات قرارداد

تنظیم قرارداد آموزش فی مابین مربی و باشگاه

تنظیم قرارداد خرید و فروش تجهیزات

تنظیم قرارداد  بیمه و مسئولیت مدنی

تنظیم قرارداد و توصیه نامه ثبت نام ورزشکاران حرفه ای و آماتور

تنظیم قرارداد کارفرما و مستخدمین اماکن ورزشی

خدمات داوری

اگر تا کنون وارد دادگستری و علی‌الخصوص محاکم حقوقی شده باشید، قطعاً با حجم بالای مراجعه کننده و پرونده‌های قطور مربوط به اختلافات حقوقی افراد جامعه مواجه شده‌اید. این مسئله نشان دهنده این است که بروز اختلافات حقوقی میان افراد در جامعه موضوعی غیرقابل‌اجتناب است و حتی اگر در زمان انعقاد قرارداد، علی‌الظاهر اختلافی میان طرفین قرارداد نباشد، لیکن پس از گذشت زمان حداقل در زمینه تفسیر قرارداد و نحوه اجرای آن اختلافاتی حادث می‌شود. امروزه مزایای داوری به خوبی برای عموم افراد جامعه ملموس شده است، برخی از این امتیازات: سرعت و سهل بودن رسیدگی، تخصصی بودن رسیدگی، هزینه خیلی کم نسبت به محاکم، خصوصی و محرمانگی بودن رسیدگی و اجرای سریع رای داور، وکلای موسسه این امکان را برای شما فراهم آورده نموده تا از امنیت خاطر بیشتری برخوردار باشید.

مزایای ویژه خدمات داوری

قبول داوری داخلی و بین المللی

قبول داوری موردی و سازمانی

قبول میانجیگری و برقراری صلح و سازش

خدمات آموزش

فرصت آموزش حقوق ورزشی موجبات نظام مند کردن اهداف ملی و فرا ملی را در حوزه ورزش و مخاطبان حرفه ای ایجاد می نماید، از قبيل توصيف زمينه کسب وکار های ورزشی تولید کنند گان تجهیزات ورزشی منطبق با استاندارد های روز جهانی، راهنمایی وارد کنند گان تجهیزات ورزشی و حتی ایجاد لایسنس های تجاری حقیقی و حقوقی و خط تولید های ضروری با حفظ نمایندگی یا مستقل، و از همه مهم ترفرصت و استراتژي حفظ رنکینگ های جهانی در توسعه ورزش  قهرمانی، و پیشگیری از تخلفات ابتدایی که در عمل نتایج سنگینی در پی دارد. از دیگر مزیت های قابل اشاره ایجاد منابع مالی جهت تقویت جامعه هدف، حالیه در ذیل مواردی که توسط اساتید موسسه به شما آموزش داده خواهد شد را ملاحظه خواهید کرد.

مزایای ویژه خدمات آموزش

آموزش BLS در حوزه اقتصاد ورزشی

آموزش اصول و فنون مذاکره و کسب امتیازات قانونی

آموزش حقوق کسب و کار ورزشی

آموزش برندینگ ورزشی و حق شهرت

آموزش قرارداد نویسی برابر با قانون حاکم در حوزه ورزش

خدمات وکیل

یکی از واقعیت های امروز جامعه ی ما، تعداد بالای افرادی است که در دادگاه ها گرفتار دعاوی حقوقی و کیفری هستند و متاسفانه عدم آگاهی آنان از قوانین موجب صرف هزینه های مادی و معنوی برای آنها شده و غالبا مطلوب آنها محقق نمی گردد چرا که طرح دعوا  و دفاع هر دو اموری پیچیده و تخصصی که ضرورت داشتن وکیل را چند برابر می کند. وکیل به گونه ای ناظر بر اجرای صحیح قوانین در محاکم است و حضور یک وکیل مستقل، دادرسی منصفانه را برای اصحاب دعوا به ارمغان می آورد.

در کشور ما در اصل ۳۵ قانون اساسی، به وضوح به حق انتخاب وکیل برای افراد و دسترسی به وکلا اشاره شده است و این حق در قوانین دیگر نیز نظیر ماده واحده قانون احترام به آزادی های مشروع و حقوق شهروندی مورد تاکید قرار گرفته است.

مزایای ویژه خدمات وکیل

تنظیم اظهارنامه

تنظیم لایحه بدوی

تنظیم لایحه تجدیدنظر

ثبت دادخواست و پیگیری دعوا در محاکم دادگستری (مستلزم هزینه جدا گانه برابر با تعرفه مصوب می باشد)

1303 ساعت

مشاوره تخصصی حقوقی

1707 ساعت

مشاوره تخصصی حقوق ورزشی

50 وکیل

همکار ما در این طرح