تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی تفنگ همچنان روی میز آقای رییس!

تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی تفنگ همچنان روی میز آقای رییس!

در حالی که حدود دو ماه است که از اتمام قرارداد سرمربی تیم ملی تفنگ گذشته است اما مسئولان فدراسیون تیراندازی همچنان می‌گویند برای تمدید قرارداد در حال مذاکره هستند.

به گزارش ایسنا، قرارداد الهام هاشمی، سرمربی تیم ملی تفنگ با فدراسیون تیراندازی تا نیمه مرداد یعنی تا المپیک ۲۰۲۰ توکیو بود. با جابه جا شدن مسابقات المپیک به سال دیگر قرارداد این مربی با فدراسیون به پایان رسید و نیمه‌های شهریور بود که این موضوع رسانه ای شد و سخنگوی فدراسیون اعلام کرد که به دنبال کارهای اداری هستند. از آن تاریخ ۲۰ روز می‌گذرد، اما هنوز قرارداد سرمربی تیم ملی تفنگ روی میز آقای رییس است.

البته هفته گذشته علی دادگر رییس فدراسیون تیراندازی اعلام کرد که تا هر زمان که الهام هاشمی افتخار بدهد فدراسیون در خدمتش خواهد بود اما در مورد اینکه چرا این قرارداد تمدید نمی‌شود صحبتی نکرد.

در حال حاضر کمتر از یکسال تا المپیک ۲۰۲۰ توکیو زمان باقی مانده است. رشته تفنگ ۴ نماینده در المپیک توکیو دارد. با شیوع کرونا و مسدود شدن مسیرهای پروازی ملی‌پوشان بیشتر از گذشته با مشکلات کمبود فشنگ و مهمات دست و پنجه نرم می‌کنند. بنابراین اکنون فرصت مناسبی برای تغییر سرمربی تیم ملی تفنگ نیست.

ناصر رسولی در این خصوص به ایسنا گفت: طرفین در حال مذاکره هستند و هر زمان که به جمع بندی برسند نتیجه را اعلام خواهیم کرد. مشکل آنچنانی وجود ندارد و مذاکرات در حال انجام است.

منبع: سایت خبری ایسنا