درگیری در مسابقات کیک‌بوکسینگ قهرمانی کشور!

حقوق_ورزشی, درگیری_در_مسابقات_کیکبوکسینگ_قهرمانی_کشور , خوزستان, خرم_آباد , اصفهان , امید_نوید

درگیری در مسابقات کیک‌بوکسینگ قهرمانی کشور!

در جریان برگزاری مسابقات قهرمانی کشور کیک بوکسینگ در استان خوزستان برخی ورزشکاران و تعدادی از اعضای یکی از تیم‌های شرکت کننده به زد و خورد پرداختند.

 در جریان برگزاری مسابقات قهرمانی کشور کیک بوکسینگ (WKA) که هفته گذشته در استان خوزستان برگزار شد، بازیکنان تیم خرم‌آباد در اعتراض به نتیجه مسابقات روی رینگ ریختند و این مساله به درگیری بین ورزشکاران، شکسته شدن صندلی‌ و شیشه‌ها منجر شد که در نهایت با ورود نیروی انتظامی این درگیری پایان یافت.

در فیلمی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده، ورزشکاران و افرادی را نشان می‌دهد که در وسط سالن با شکستن شیشه اقدام به ضد و خورد و ایجاد درگیری کرده‌اند. درگیری‌هایی که برای اولین بار نیست در رشته‌های رزمی رخ می‌دهد و باعث ضرب و جرح ورزشکاران و تماشاگران می‌شود. رییس هیات ورزش های رزمی استان خوزستان درباره می‌گوید که این درگیری منجر به آسیب هیچ ورزشکار یا تماشاگری نشده است.

علی آقاجری رییس هیات ورزش‌های رزمی استان خوزستان گفت: چهارشنبه هفته گذشته در جریان برگزاری مسابقات قهرمانی کشور کیک بوکسینگ (WKA) بازیکنان تیم خرم آباد در اعتراض به داوری و نتیجه مسابقات روی رینگ ریختند و این مساله سبب درگیری بین این تیم و سایر بازیکنان شرکت‌ کننده در قهرمانی کشور شد، خوشبختانه این درگیری هیچ آسیبی به دنبال نداشت و کسی هم مصدوم نشد.

منشا این درگیری ۳ نفر از تیم خرم‌آباد بودند که بلافاصله توسط نیروی انتظامی دستگیر و مسابقات مجدا ادامه یافت و تا روز جمعه در استان خوزستان ادامه داشت که در پایان این رقابت‌ها تیم خوزستان قهرمان شد و تیم‌های خرم‌آباد و اصفهان در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

منبع: ایسنا ۱۴۰۱۰۴۱۲۰۸۲۳۷

 

موسسه حقوقی امیدنوید اولین مرجع رسیدگی به مسائل ورزشی در ایران

با مشاوره به ورزشکاران، مربیان و باشگاه ها از حقوق آنان دفاع می نماید

و شما را با اساتید برجسته و تخصصی حوزه حقوق ورزشی آگاه می نماید