شرایط فراهم باشد، قدم بانوان روی چشم

حقوق+ورزشی , امید+نوید , موسسه+حقوقی+امید_نوید , حضور+بانوان+درورزشگاه , حمید+سجادی , حضور+زنان+در+ورزشگاه , مدیریت+ورزش , IOC , حوادث+ورزشی , omid+navid

شرایط فراهم باشد، قدم بانوان روی چشم

وزیر ورزش و جوانان گفت: تلاش می‌کنیم زمینه‌های لازم برای حضور بانوان برای تماشای دربی پایتخت را فراهم سازیم. حمید سجادی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا شاهد حضور زنان در دربی پایتخت خواهیم بود یا نه؟ اظهار کرد: در استادیوم آزادی بخش‌های زیادی در دست تعمیر است و تلاش می‌کنیم، ببینیم که چه قسمتی از استادیوم امکان استقرار دارد.

وی افزود: به مشورت‌های شورای تامین و فدراسیون هم در این زمینه نیاز داریم و شاید تا زمان دربی بتوانیم به نتیجه نهایی برسیم.

وزیر ورزش تاکید کرد: این امر به کار تخصصی و رسیدگی نیاز دارد و تا به حال هم در هر بازی که شرایط فراهم بوده میزبان تماشاگران زن بوده‌ایم. هر زمان که شرایطش فراهم باشد قدم بانوان روی چشم است.

وزیر ورزش در پاسخ به این پرسش که دلیل اختلاف‌نظر با تاج در زمینه حذف استقلال چه بود؟ اظهار کرد: من روی نظرات بقیه اشراف ندارم من بر اساس اطلاعات مستند گفتم استقلال حذف نمی‌شود. تمهیدات پرداخت بدهی سرمربی سابق استقلالی‌ها فراهم شده است و این بدهی ظرف امروز و فردا پرداخت خواهد شد.

سجادی تاکید کرد: ‌طبق آخرین گزارشی که نمایندگان وزارت ورزش به ما دادند چیزی درباره حذف پرسپولیس مطرح نشده است و اگر موضوعی باشد حتما پیگیری خواهیم کرد.

منبع: ایسنا ۱۴۰۲۰۱۳۰۱۶۲۱۲

 

موسسه حقوقی امیدنوید اولین مرجع رسیدگی به مسائل ورزشی در ایران

با مشاوره به ورزشکاران، مربیان و باشگاه ها از حقوق آنان دفاع می نماید

و شما را با اساتید برجسته و تخصصی حوزه حقوق ورزشی آگاه می نماید