کشف پودرهای بدنسازی تقلبی با برچسب ساخت آمریکا

حقوق+ورزشی , امید+نوید , موسسه+حقوقی+امید_نوید , پودر+بدنسازی+تقلبی , فوت+ورزشکار , فرماندهی+انتظامی+غرب+تهران , کیوان+ظهیری , حوادث+ورزشی , omid+navid

کشف پودرهای بدنسازی تقلبی با برچسب ساخت آمریکا

فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران از شناسایی و پلمب یک انبار نگهداری از مکمل‌های بدنسازی تقلبی و قاچاق در شهریار خبر داد.سردار کیوان ظهیری با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران، طرح کنترل و بازدید از انبارها، سوله‌ها و باراندازهای کالا در غرب استان تهران را در دستورکار خود قرارداده و جریان اجرای این طرح، اخبار و اطلاعاتی در خصوص نگهداری کالای قاچاق در انباری یک شهرک صنعتی در شهریار به دست آورده و بررسی آن را آغاز کردند.

 فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: با کنترل انبارهای شهرک صنعتی در شهریار مشخص شد عده‌ای  از افراد سودجو و فرصت طلب در شهرک صنعتی، کالای قاچاق نگهداری کرده و همچنین با بسته بندی انواع مکمل و پروتئین بدنسازی غیرمجاز  را در بازار عرضه کرده‌اند که با هماهنگی مقام قضایی، ماموران پلیس امنیت اقتصادی وارد محل شده و به بازرسی آن پرداختند.

ظهیری ادامه داد:‌ در جریان بازدید ماموران از این انبار مشخص شد محل انباری شهرک صنعتی به محل تولید، بسته بندی و توزیع انواع مکمل، پروتئین و پودر کپسول‌های رژیمی بدنسازی نیروزا با برچسب‌های خارجی تبدیل شده و مقادیری کالای خارجی قاچاق در محل موجود است.

به گفته وی در بازرسی تکمیلی از محل این انبار، ۳۸۷ کیلوگرم انواع پودر بدنسازی خارجی، ۱۶ هزار و ۷۷۹ عدد قرص بدنسازی، ۱۸۰ قوطی پودر بدنسازی کراتین، ۴۱ دستگاه پرس و در مجموع ۱۷هزار و ۳۴۷ بسته و قوطی مکمل پروتئین، پودر و قرص نیروزای بدنسازی با برچسب ساخت کشورهای آمریکا و چین و همچنین آلات و ادوات جرم از قبیل برچسب قوطی و ظروف خالی نو برای بسته بندی و پرکردن مکمل و پروتئین نیز کشف و ضبط شد.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان، ارزش کالاهای مکشوفه را ۲۰ میلیارد ریال برآورد کردند، خاطرنشان کرد: با هماهنگی اداره تعزیرات حکومتی شهرستان شهریار، کالاها و آلات و ادوات جرم توقیف و به سازمان اموال تملیکی تهران منتقل و یک نفر نیز در این خصوص دستگیر شد. همچنین انبار مذکور نیز پلمب شد.

منبع: ایسنا ۱۴۰۱۱۱۱۹۱۵۰۸۳

 

موسسه حقوقی امیدنوید اولین مرجع رسیدگی به مسائل ورزشی در ایران

با مشاوره به ورزشکاران، مربیان و باشگاه ها از حقوق آنان دفاع می نماید

و شما را با اساتید برجسته و تخصصی حوزه حقوق ورزشی آگاه می نماید