افتتاحیه جام‌جهانی تحت تاثیر رشوه قطر به ۸ بازیکن اکوادور!

حقوق_ورزشی , امید_نوید , موسسه_حقوقی_امید_نوید , افتتاحیه_جام_جهانی_قطر , رشوه_قطر_به_اکوادور, اولین_اتهام_ورزشی_جام_جهانی_قطر , omid_navid

افتتاحیه جام‌جهانی تحت تاثیر رشوه قطر به ۸ بازیکن اکوادور!

دیدار افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲ بین تیم قطر میزبان و اکوادور تحت تاثیر اتهام رشوه قطر به ۸ بازیکن تیم حریف قرار گرفته است.

دیدار افتتاحیه جام جهانی ۲۰۲۲، روز یکشنبه هفته آینده بین تیم‌های قطر و اکوادور برگزار می‌شود. در آستانه شروع این رقابت‌ها، امجد طاها، کارشناس امور استراتژیک سیاسی، مدیر منطقه‌ای مرکز مطالعات و تحقیقات خاورمیانه با انتشار خبری اختصاصی، همه چیز را تحت تاثیر خود قرار داده است.

طاها با انتشار پیامی قطر را متهم به پرداخت رشوه سنگین به هشت بازیکن اکوادور کرد تا بازی افتتاحیه به سود میزبان به پایان برسد.

طاها نوشت: «قطر به هشت بازیکن اکوادور ۷.۴ میلیون دلار رشوه داد تا بازی افتتاحیه را شکست بخورند (۱-۰ در نیمه دوم). پنج عضو قطری و اکوادور این موضوع را تایید کردند. امیدواریم که دروغ باشد. ما امیدواریم که به اشتراک گذاری این بر نتیجه تأثیر بگذارد. جهان باید با فساد فیفا مخالفت کند.»

افتتاحیه جام‌جهانی تحت تاثیر رشوه قطر به ۸ بازیکن اکوادور!

این ادعا، بازتاب گسترده‌ای هم در رسانه‌های مختلف جهان داده است و باید دید در نهایت چه واکنشی از سوی فیفا یا فدراسیون قطر به دنبال خواهد داشت.

منبع: مهر ۵۶۳۴۶۰۰

موسسه حقوقی امیدنوید اولین مرجع رسیدگی به مسائل ورزشی در ایران

با مشاوره به ورزشکاران، مربیان و باشگاه ها از حقوق آنان دفاع می نماید

و شما را با اساتید برجسته و تخصصی حوزه حقوق ورزشی آگاه می نماید