تبلیغ رایگان با پرسپولیس؟

حقوق_ورزشی , امید_نوید , تبلیغ_رایگان , پرسپولیس , موسسه_حقوقی_امید_نوید , حذف_روسیه_و_بلاروس, کمیته_انضباطی , یورو2024, omid_navid ,

تبلیغ رایگان با پرسپولیس؟

باشگاه پرسپولیس به خاطر بلاتکلیفی همکاری‌اش با کارگزار، اسپانسری را بدون پول تبلیغ می‌کند. باشگاه  پرسپولیس که فصل گذشته در دوره مدیریت مجید صدری با یک شرکت به عنوان کارگزار قرارداد امضا کرد، حالا در لیگ بیست‌ودوم تمایلی برای همکاری با این شرکت ندارد. پرسپولیسی‌ها که فصل قبل اجرای تلیغات محیطی بازی‌های خانگی خود را هم از سازمان لیگ گرفته بودند، به دلیل مشخص نبودن وضعیت کارگزارشان، اجرای این تبلیغات را هم به سازمان لیگ بازگردانده‌اند و منتظر دریافت پول از این سازمان هستند.

مشکل همکاری نکردن پرسپولیس با کارگزارش فقط به اینجا ختم نمی‌شد. از آنجا که درحال حاضر سرخ‌ها در یک قرارداد رسمی تمام فضاهای تبلیغاتی روی پیراهن خود را به یک شرکت واگذار کرده‌ند و درحال حاضر با آن شرکت همکاری نمی‌کنند، عملا اجازه هم ندارند با شرکت دیگری برای اسپانسری و یا کارگزاری قرارداد امضا کنند. به خاطر همین موضوع هم عملا سرخ‌ها بدون هیچ قراردادی و تعهد دریافت هزینه‌ایی نام یک اوپراتور را روی پیراهن خود حک کرده‌اند.

با وجود اینکه در دیدار هفته نخست لیگ برتر پرسپولیس برابر ذوب‌آهن هیچ اسپانسری روی پیراهن خود نداشت اما حالا نام شرکتی روی پیراهن ثبت شده که هیچ درآمدی برای باشگاه به همراه ندارد. بر اساس اطلاعاتی که خبرنگار ایسنا کسب کرده، رضا درویش بدون قرارداد رسمی با شرکت مذکور نام او را روی پیراهن پرسپولیس زده و امیدوار است که بعداز اقاله کارگزار، بتواند قرارداد رسمی پرسپولیس را با آن شرکت اسپانسر به امضا برساند و منابع درآمدی باشگاه را از این راه تامین کند.

پرسپولسی‌ها که فصل قبل با مشکلات زیادی از نظر مالی روبه‌رو بودند حالا هم در بلاتکلیفی همکاری با کارگزار عملا راه فصل قبل را دوباره تکرار می‌کنند و اگر این رویه ادامه داشته باشد باز هم باید شاهد مشکل تامین منابع مالی برای پرسپولیس باشیم.

منبع: ایسنا ۱۴۰۱۰۶۲۳۱۸۰۲۵

 

موسسه حقوقی امیدنوید اولین مرجع رسیدگی به مسائل ورزشی در ایران

با مشاوره به ورزشکاران، مربیان و باشگاه ها از حقوق آنان دفاع می نماید

و شما را با اساتید برجسته و تخصصی حوزه حقوق ورزشی آگاه می نماید