تحلیل کنایه‌آمیز نشریه بیلد درباره بازی آلمان – اسپانیا

اسپانیا+و+آلمان , حقوق_ورزشی , خبر_ورزشی , امید_نوید , موسسه_حقوقی_امید_نوید , omid_navid

تحلیل کنایه‌آمیز نشریه بیلد درباره بازی آلمان – اسپانیا

نشریه بیلد آلمان نگاهی بیش‌تر کنایه‌آمیز و تا حدی امیدوارانه به نتیجه تساوی شب گذشته تیم ملی فوتبال این کشور مقابل تیم اسپانیا در جام جهانی داشت.

 نشریه بیلد در تحلیلش درباره بازی دیشب تیم ملی فوتبال آلمان مقابل اسپانیا در دومین بازی دو تیم در مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نوشت: “ما به لطف مهاجم تیم وردربرمن (نیکلاس فولکروگ) به جریان بازی‌ها برگشتیم. آلمان در نبردی دلهره‌آور بعد از دومین گلزنی فولکروگ در سومین بازی بین‌المللی خود به نتیجه تساوی یک بر یک مقابل اسپانیا رسید. این مهاجم وردربرمن ۱۳ دقیقه بعد از این که وارد میدان شد در دقیقه ۸۳ گل تساوی را برای آلمان به ثمر رساند.”

بیلد در ادامه تحلیلش از این بازی به کنایه نوشت: “چه تسکینی! حالا ما اولین امتیازمان را در دومین بازی جام جهانی بعد از باخت دو بر یک مقابل ژاپن کسب کرده‌ایم! حالا ما در صورتی می‌توانیم به جمع ۱۶ تیم مرحله حذفی راه پیدا کنیم که در بازی سوم کاستاریکا را ببریم و چشم امید به کمک اسپانیایی‌ها در بازی مقابل ژاپن داشته باشیم. هی هانسی! حالا فولکروگ باید مقابل کاستاریکا ما را به جمع ۱۶ تیم شوت کند!”

این نشریه آلمانی تحیل کرد: “مهاجم ما مقابل اسپانیا هم عملکرد خوبی نداشت. هانسی فلیک، سرمربی آلمان به دنبال این رفت که تا حد ممکن جلوی تملک توپ توسط اسپانیایی‌هایی که عاشق مالکیت توپ هستند را بگیرد اما این تاکتیک موثر نیفتاد. آلمانی‌ها اغلب به حریف‌شان نزدیک بودند اما به ندرت توپ را در اختیار داشتند.”

به نوشته نشریه بیلد، هانسی فلیک تلاش کرد با تغییرات در چینش خود از جمله با به کارگیری سه هافبک (کیمیش، گوندوغان گورتزکا) با تاکتیک تملک توپ اسپانیایی‌ها مقابله کند اما چندان موفق نبود.

نشریه بیلد تحلیل کرد: “فیلک با به کارگیری نیکلاس فولکروگ و لروی سانه آخرین سلاح‌های تهاجمی خود را در این مسابقه به کار گرفت و این در نهایت اثر خود را گذاشت.”

منبع: ایسنا ۱۴۰۱۰۹۰۷۰۴۲۱۶

 

موسسه حقوقی امیدنوید اولین مرجع رسیدگی به مسائل ورزشی در ایران

با مشاوره به ورزشکاران، مربیان و باشگاه ها از حقوق آنان دفاع می نماید

و شما را با اساتید برجسته و تخصصی حوزه حقوق ورزشی آگاه می نماید