فرصت‌سوزی هادی ساعی

حقوق_ورزشی , هادی_ساعی , امید_نوید , حقوق_بانوان , رضا_مهماندوست , تکواندو , موسسه_حقوقی_امید_نوید , omid_navid

فرصت‌سوزی هادی ساعی

رضا مهماندوست مدتی پس از استعفا از سرمربیگری تیم ملی آذربایجان و به دلیل عدم پیشنهاد از سوی هادی ساعی، بار دیگر با اصرار رییس فدراسیون تکواندوی آذربایجان، هدایت این تیم را بر عهده گرفت.

رضا مهماندوست اظهار کرد: رییس فدراسیون تکواندوی آذربایجان که به عنوان وزیر حوادث غیر مترقبه در این کشور فعالیت دارد و از قدرت سیاسی زیادی نیز برخوردار است، از جریان استعفای من خبر نداشت و به محض آنکه در جریان این موضوع قرار گرفت، سریعا با همه عوامل تیم ملی و فدراسیون جلسه گذاشت و همه آن ها را با خاک یکسان کرد.

سرمربی ایرانی تیم تکواندوی آذربایجان، افزود: او در این جلسه اعلام کرد یا تکواندوی آذربایجان را منحل می کنم یا اینکه رضا مهماندوست باید با قدرت به کار خود ادامه بدهد. او قول حمایت کامل را داد و قرار است امکانات درخواستی و تورنمنت هایی را که باید اعزام شویم را برای او ارسال کنم تا مقدمات انجام آن فراهم شود.

در شرایطی که مهماندوست پس از استعفا از هدایت تیم ملی آذربایجان در گفتگو با ایسنا، آمادگی خود را برای هدایت تیم ملی ایران اعلام کرده بود اما این اتفاق با فرصت سوزی رییس فدراسیون تکواندو رخ نداد تا در نهایت مهماندوست بار دیگر به تیم ملی آذربایجان بازگردد. در حال حاضر بیژن مقانلو هدایت تیم ملی را بر عهده دارد اما در رقابت های قهرمانی آسیا ضعیف‌ترین نتیجه ممکن برای تکواندوی ایران بدست آمد.

منبع: ایسنا ۱۴۰۱۰۶۰۴۰۲۹۰۶

 

موسسه حقوقی امیدنوید اولین مرجع رسیدگی به مسائل ورزشی در ایران

با مشاوره به ورزشکاران، مربیان و باشگاه ها از حقوق آنان دفاع می نماید

و شما را با اساتید برجسته و تخصصی حوزه حقوق ورزشی آگاه می نماید