ماجرای دادگاهی شدن فتح‌الله‌زاده چه بود؟

حقوق_ورزشی , امید_نوید , موسسه_حقوقی_امید_نوید , شکایت_فتح_الله_زاده , حقوق_معنوی_ورزشکار , باشگاه_استقلال , ورزش_زنانomid_navid

ماجرای دادگاهی شدن فتح‌الله‌زاده چه بود؟

مدیرعامل باشگاه استقلال برای شکایت یکی از مشاوران پیشین کادر مدیریتی این باشگاه به دادگاه رفت.  صبح امروز (شنبه)، علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال برای شکایت علی نامداری، مشاور سابق مدیرعامل باشگاه استقلال و یکی از حامیان مالی این باشگاه، به دادگاه رفت.

طبق پیگیری‌های انجام شده، این شکایت در زمان مدیریت مصطفی آجورلو، مدیرعامل سابق استقلال مطرح شده است و ۳۳ میلیارد و ۵۰۰ هزار تومان، مبلغ شکایت نامداری به دادگاه بوده است. علی نامداری در گفت‌وگو با ایسنا این مساله را تایید کرد و گفت: در زمان آقای آجورلو، ما برای این مساله جلسه گذاشتیم اما در آخر نتوانستیم به نتیجه برسیم. در حال حاضر آقای فتح‌الله‌زاده را خواسته‌اند. من چندین بار سعی کردم با آقای فتح‌الله و تیم مدیریتی جدید استقلال تماس بگیرم تا بتوانیم به یک راهکاری برسیم اما متاسفانه پاسخی دریافت نکردم.

همچنین یکی از اعضای کادر مدیریتی باشگاه استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، خبر شکایت علی نامداری از باشگاه استقلال را تایید کرد و تاکید داشت که مدیرعامل باشگاه استقلال صبح روز شنبه برای شکایت علی نامداری به دادگاه رفته است.

منبع: ایسنا ۱۴۰۱۰۸۰۷۰۴۵۹۵

 

موسسه حقوقی امیدنوید اولین مرجع رسیدگی به مسائل ورزشی در ایران

با مشاوره به ورزشکاران، مربیان و باشگاه ها از حقوق آنان دفاع می نماید

و شما را با اساتید برجسته و تخصصی حوزه حقوق ورزشی آگاه می نماید