محرومیت دو جلسه‌ای بازیکنان مس و جریمه غلامپور و صادقی

حقوق+ورزشی , امید+نوید , موسسه+حقوقی+امید_نوید , کمیته+انضباطی , پبشگیری , حوادث+ورزشی , omid+navid

محرومیت دو جلسه‌ای بازیکنان مس و جریمه غلامپور و صادقی

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای بازی استقلال و مس رفسنجان را اعلام کرد که دو بازیکن مس در دو بازی آینده از همراهی تیمشان محروم شدند. دیدار دو تیم استقلال و مس رفسنجان در هفته چهاردهم لیگ برتر چند هفته قبل برگزار شد که این بازی حواشی زیادی داشت و در بین دو نیمه مربیان دو تیم از سوی داور مسابقه اخراج شدند.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احکام این بازی را اعلام کرد که به این شرح است:

از سوی بهزاد غلامپور، مربی تیم استقلال تخلفاتی مبنی بر رفتار غیر ورزشی در قبال مقام رسمی مسابقه انجام و منجر به اخراجش شد. وی به ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی و یک جلسه محرومیت تعلیقی تا پایان فصل مسابقات محروم شد. این رای از حیث جریمه قابل تجدید نظر است.

ابراهیم صادقی، مربی تیم مس رفسنجان به دلیل رفتار غیر ورزشی در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، به پرداخت ۴۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قابل تجدید نظر است.

مهرداد رضایی، بازیکن تیم مس رفسنجان به خاطر رفتار غیرورزشی در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

میثم تیموری، بازیکن تیم مس رفسنجان به دلیل رفتار غیرورزشی در قبال مقام رسمی مسابقه که منجر به اخراجش شد، از همراهی تیم خود ۲ جلسه محروم است و باید ۳۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. این رای قابل تجدید نظر است.

منبع: ایسنا ۱۴۰۱۱۰۲۸۱۹۶۷۹

 

موسسه حقوقی امیدنوید اولین مرجع رسیدگی به مسائل ورزشی در ایران

با مشاوره به ورزشکاران، مربیان و باشگاه ها از حقوق آنان دفاع می نماید

و شما را با اساتید برجسته و تخصصی حوزه حقوق ورزشی آگاه می نماید