ورود فراکسیون ورزش به وضعیت ورزشگاه آزادی در آستانه بازی‌های آسیایی

ورود فراکسیون ورزش به وضعیت ورزشگاه آزادی در آستانه بازی‌های آسیایی

یک عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: ما مشکلاتی همچون آماده نبودن ورزشگاه آزادی را شنیده‌ایم و به طور جدی پیگیر این موضوع هستیم تا باعث نگرانی بیشتر طرفداران نشود.

مجتبی یوسفی با اشاره به آغاز بازی‌های تیم‌های فوتبال ایران در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و تمهیدات اندیشیده شده برای انجام این بازی‌ها گفت: یکی از گلایه‌های مجلس از وزیر سابق ورزش و جوانان نحوه مدیریت فدراسیون‌ها به خصوص رشته‌های ورزشی بود که جوانان زیادی به آن علاقه‌مندند.

وی به اتفاقات دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اشاره کرد و افزود: انتظار می رود دولت و وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان برنامه‌ای برای رفع این مشکلات داشته باشند.

این نماینده مجلس با اشاره به اهمیت بازی های آسیایی گفت: برگزاری بازی های آسیایی بدون تماشگر برای تیم های پرطرفداری همچون پرسپولیس و استقلال به معنای عدم توجه به خیل مشتاقان و جوانان است؛‌ ما مشکلاتی همچون آماده نبودن ورزشگاه آزادی را شنیده‌ایم و به طور جدی پیگیری این موضوع هستیم تا باعث نگرانی بیشتر طرفداران نشود.

یوسفی در جمع بندی گفت: ما در فراکسیون ورزش حل مشکلات مربوط به برگزاری مسابقات تیم‌های فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا را پیگیری می‌کنیم تا تنها دغدغه نمایندگان ایران و طرفداران آن‌ها برد بازی فوتبال و نه استرس تعمیر و تجهیز زمین بازی باشد.

منبع: ایسنا ۱۴۰۲۰۶۲۶۱۵۶۷۸

 

موسسه حقوقی امیدنوید اولین مرجع رسیدگی به مسائل ورزشی در ایران

با مشاوره به ورزشکاران، مربیان و باشگاه ها از حقوق آنان دفاع می نماید

و شما را با اساتید برجسته و تخصصی حوزه حقوق ورزشی آگاه می نماید