چراغ سبز فدراسیون جهانی MMA به حضور با پوشش بانوان مسلمان

حقوق_ورزشی

چراغ سبز فدراسیون جهانی MMA به حضور با پوشش بانوان مسلمان

فدراسیون جهانی MMA (ایمف)، جواز حضور بانوان با پوشش اسلامی را در مسابقات آسیایی و جهانی صادر کرد.

 به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی، فدراسیون جهانی MMA (ایمف)، جواز حضور بانوان با پوشش اسلامی را در مسابقات آسیایی و جهانی صادر کرد.

یوسف بهتری رئیس فدراسیون انجمن‌های ورزش‌های رزمی و رئیس انجمن هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) ایران، با «کریت برون» رئیس فدراسیون بین المللی MMA (ایمف) دیدار ‌گفت‌وگو کرد.

بهتری با ابراز رضایت از رایزنی‌های انجام شده در این نشست، به بانوان علاقه‌مند به هنرهای رزمی ترکیبی (MMA)، خبری خوش داد و گفت: بعد از ماه‌ها تلاش و رایزنی‌های فراوان با مسئولین فدراسیون جهانی ام‌ام‌ای و جلسه نهایی که با رئیس فدراسیون بین المللی MMA (ایمف) داشتیم، موفق شدیم جواز حضور بانوان را در مسابقات آسیایی و جهانی ام‌ام‌ای با پوشش اسلامی بگیریم و همچنین میزبان دوره بعد مسابقات ام‌ام‌ای قهرمانی آسیا به ایران رسید. این مسابقات پس از کسب موافقت‌های لازم به میزبانی ایران برگزار خواهد شد.

وی افزود: بر این اساس، طرح پوشش پیشنهادی انجمن ام‌ام‌ای برای تایید نهایی به وزارت ورزش و فدراسیون ایمف ارسال خواهد شد تا بانوان علاقه‌مند به مبارزات رزمی ترکیبی بتوانند در مسابقات داخلی و خارجی شرکت کنند.

مبارزات سوپر لیگ انجمن ام‌ام‌ای اواسط ماه مبارک رمضان بعد از افطار و لیگ تیمی نیز بعد از ماه مبارک رمضان شروع خواهد شد و علاقه‌مندان برای ثبت نام در هر دو لیگ همچنان فرصت دارند.

 

موسسه حقوقی امیدنوید اولین مرجع رسیدگی به مسائل ورزشی در ایران

با مشاوره به ورزشکاران، مربیان و باشگاه ها از حقوق آنان دفاع می نماید

و شما را با اساتید برجسته و تخصصی حوزه حقوق ورزشی آگاه می نماید