رییس فدراسیون جهانی والیبال: باید اطمینان کنیم که اصول حقوقی شفاف انجام می‌شود

حقوق_ورزشی

رییس فدراسیون جهانی والیبال: باید اطمینان کنیم که اصول حقوقی شفاف انجام می‌شود

رییس فدراسیون جهانی والیبال می‌گوید که فدراسیون جهانی باید از اصول درست پیروی کند. کمیسیون حقوقی فدراسیون جهانی والیبال روز گذشته(دوشنبه) از طریق ویدئو کنفرانس تشکیل جلسه داد تا در مورد آخرین موضوعات حقوقی FIVB بحث کند. این جلسه با ادای احترام به دبیر قبلی کمیسیون آقای سیون واساوان ساموئل، که در پایان سال ۲۰۲۰ درگذشت آغاز شد.

در این جلسه آری گراسا به عنوان رییس فدراسیون جهانی والیبال حضور داشت تا به صحبت‌های این کمیسیون گوش دهد. در این جلسه تعدادی از موضوعات مهم از جمله به‌روزرسانی فدراسیون جهانی،  اصلاحات و اجرای مقررات مختلف FIVB مطرح شد.

رییس فدراسیون جهانی والیبال در این جلسه گفت: بسیار مهم است که همه چیز را به روش درست انجام دهیم. ما باید از اصول حکمرانی درست و صحیح پیروی کنیم و اطمینان حاصل کنیم که امور حقوقی ما به شیوه‌ای حرفه‌ای و شفاف انجام می‌شود. این اولویت اصلی ما خواهد بود و ما روی شما(کمیسیون حقوقی FIVB) حساب می‌کنیم که به ما کمک می‌کنید تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین شیوه‌های قانونی در کار روزمره ما اجرا می‌شود. جلسات کمیسیون فدراسیون جهانی والیبال این هفته با کمیسیون ورزشکاران در روز چهارشنبه و کمیسیون داوری در روز جمعه ادامه خواهد داشت. پیش از این در اردیبهشت ماه امسال رییس فدراسیون جهانی والیبال در آستانه لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ به پولشویی متهم شد. این اتهام به گونه‌ای بود که پلیس در ریودوژانیرو خانه آری گراسا را مورد بازرسی قرار داد. طبق گفته‌های دادستانی، آری گراسا مظنون به پولشویی و ایجاد قراردادهای ساختگی است. گفته می‌شود او از پول فدراسیون والیبال برزیل سوء استفاده کرده است.

موسسه حقوقی امیدنوید اولین مرجع رسیدگی به مسائل ورزشی در ایران

با مشاوره به ورزشکاران، مربیان و باشگاه ها از حقوق آنان دفاع می نماید

و شما را با اساتید برجسته و تخصصی حوزه حقوق ورزشی آگاه می نماید