پایان فرصت ۳ ماهه فدراسیون جهانی به انتخابات ژیمناستیک ایران

فدراسیون+ژیمناستیک , حقوق+ورزشی , امید+نوید , موسسه+حقوقی+امید+نوید , ابطال+انتخابات+ژیمناستیک , بیمه+ورزشی , fig , فرصت+سه+ماهه , عابد+حق+دادی , omid+navid

پایان فرصت ۳ ماهه فدراسیون جهانی به انتخابات ژیمناستیک ایران

رییس فدراسیون ژیمناستیک می‌گوید اطلاعی در مورد اینکه پاسخی به نامه فدراسیون جهانی داده شده یا خیر ندارد. عابد حقدادی در حاشیه گردهمایی روسای هیات‌های استانی گفت: گردهمایی روسای هیات‌ها و شاخه‌ها را داشتیم. بعد از اینکه انتخابات برگزار شد این جلسه برگزار شد تا در مورد بخش‌های مختلف نظرخواهی و تصمیم‌گیری شود. در مورد حق الزحمه، منطقه بندی شش گانه و نحوه ارزیابی عملکرد و ارزیابی هیات‌های استانی موضوعاتی مطرح شد. دغدغه‌ها بیان شد و به امید خدا در هیات رییسه، مجمع و جلسات فدراسیون بررسی می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که چرا خیلی از صندلی‌ها خالی بود گفت: همه روسای هیات‌هایی که عضو مجمع ما هستند به جز دو یا سه رییس همه بودند. اینجا ۲۰۰ صندلی هست نمی‌شود همه را پر کرد. آنها هم با توجه به مشکلاتی که داشتند هماهنگ کردند و حضور نداشتند. اعتراض خاصی هم مطرح نشد و موضوعات انتخابات مطرح نبود.

وی در خصوص علت برگزاری این گردهمایی در صورتی که ابطال انتخابات مطرح است گفت: در این مورد نمی‌توانم اظهارنظر کنم. قطعا مسئولان عالی رتبه در حوزه ورزش هستند که تصمیم‌گیری می‌کنند وما نسبت به آنچه که قانونی باشد و تصمیم‌گیری مسئولان باشد تمکین می‌کنیم. همه در یک کشتی نشستیم و باید تصمیم مسئولان عالی رتبه را بپذیریم و تمکین کنیم.

حقدادی در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به اینکه فرصت سه ماهه فدراسیون جهانی در مورد تایید انتخابات رو به اتمام است آیا پاسخ نامه داده شده است یا خیر؟ گفت: من اطلاعی ندارم سوال از فدراسیون که پرسیده نشده است.

وی در خصوص شانس مدال آوری ژیمناست‌ها در بازی‌های آسیایی هانگژو گفت: با توجه به نتایجی که در جام‌های جهانی قبلی گرفتیم می‌توانیم دو ورزشکار شانس مدال را در بازی‌های آسیایی و یونیورسیاد دانشجویی داشته باشیم. امیدوارم بدون مشکل و دغدغه اعزام‌ها انجام شود و خسارتی به تیم ملی وارد نشود. امیدواریم بهترین نتیجه را بگیرند. تیم امسال تیم بسیار خوبی است و به این تیم امیدوار هستیم که نتیجه خوبی نسبت به قبل کسب کنیم.

رییس فدراسیون ژیمناستیک در خصوص تغییر مربی تیم ملی گفت: هیچ تصمیمی در این خصوص نداریم.

او در پاسخ به این سوال که مربی اعلام کرده است اگر بماند روند برقراری ارتباط با تسهیل می‌کند گفت: اطلاعی ندارم ولی ما تصمیمی برای تغییر مربی نداریم.

او در مورد بحث ایمیل و اقداماتی که تاکنون برای پس گرفتن آن انجام شده گفت: در مورد ایمیل در قالب مصاحبه نگنجند اما آمادگی دارم در یک برنامه موضوع را بشکافیم و علت‌یابی کنیم. در یک مصاحبه یک دقیقه نمی‌توان‌ پاسخی برای این موضوع مفصل داد.

او در پاسخ به این سوال که آیا کمیسیون اخلاق در مورد این اتفاقات گزارشی خواسته گفت: از ما گزارش نخواستند.

حقدادی در خصوص بحث تغییر دبیر و صحبت‌های تهدید گونه دبیر قبلی گفت: پاسخ این سوال را در بیانیه‌ای پاسخ دادیم. گویا و واضح است.

منبع: ایسنا ۱۴۰۲۰۴۱۷۱۰۶۳۸

 

موسسه حقوقی امیدنوید اولین مرجع رسیدگی به مسائل ورزشی در ایران

با مشاوره به ورزشکاران، مربیان و باشگاه ها از حقوق آنان دفاع می نماید

و شما را با اساتید برجسته و تخصصی حوزه حقوق ورزشی آگاه می نماید