پرواز و هتل مجانی در قطر برای جذب ارتش سایبری از اروپا

حقوق_ورزشی , امید_نوید , موسسه_حقوقی_امید_نوید , #قطر2022, حقوق_معنوی_ورزشکار , روانشناسی_ورزشی, ورزش_زنانomid_navid

پرواز و هتل مجانی در قطر برای جذب ارتش سایبری از اروپا

قطری‌ها قصد دارند با پرداخت پول پرواز و هتل بعضی از هواداران از آن‌ها بخواهند در شبکه‌های اجتماعی از این کشور خوب بگویند.

به نقل از خبرگزاری رویترز، برگزارکنندگان جام جهانی قطر به گروه‌هایی از هواداران فوتبال اعلام کردند که آن‌ها پول بلیت و هتل هواداران را تقبل می‌کنند و در ازای آن از آن‌ها درخواست کردند نظرات مثبت در شبکه‌های اجتماعی درباره قطر بنویسند.

مسئولان هلندی تأیید کردند قطر هزینه پروازها و هتل‌های گروهی متشکل از ۵۰ هوادار هلندی را پرداخت می‌کند. در مقابل قطر از این هواداران می‌خواهد نظرات مثبتی درباره مسابقات و میزبانی قطر در رسانه‌های اجتماعی ارسال کنند و هر گونه نظر توهین‌آمیز یا تحقیرآمیز توسط دیگران را ترجیحاً همراه با اسکرین شات گزارش دهند.

سخنگوی بخش سازماندهی جام جهانی۲۰۲۲ به رویترز گفت: با نزدیک شدن به مسابقات، ما از فعال‌ترین هواداران فوتبال دعوت کرده‌ایم تا شخصاً تعداد کمی از هواداران را به عنوان میهمان به ما اعلام کنند تا در جام جهانی میزبان آنان باشیم.

جام جهانی قطر در وب سایت خود، برنامه Fan Leaders خود را شبکه‌ای متشکل از حدود ۴۰۰ طرفدار از ۶۰ کشور جهان توصیف می‌کند که “بینش، تحقیق و ایجاد محتوا” را در طول جام جهانی به مردم جهان ارائه می‌دهند.

رسانه‌های بلژیکی و فرانسوی نیز گزارش داده‌اند که قطری‌ها اعلام کرده‌اند گروه‌های منتخبی از هواداران این کشورها را نیز به صورت رایگان به قطر خواهند برد.

منبع: ایسنا ۱۴۰۱۰۸۱۰۰۶۵۴۹

موسسه حقوقی امیدنوید اولین مرجع رسیدگی به مسائل ورزشی در ایران

با مشاوره به ورزشکاران، مربیان و باشگاه ها از حقوق آنان دفاع می نماید

و شما را با اساتید برجسته و تخصصی حوزه حقوق ورزشی آگاه می نماید