استعفای دسته‌جمعی در فدراسیون تنیس!

حقوق_ورزشی, وکیل_ورزشی

استعفای دسته‌جمعی در فدراسیون تنیس!

تعدادی از مسئولان فدراسیون تنیس در واکنش به دو انتصاب جدید در این فدراسیون استعفا دادند. داود عزیزی، رئیس فدراسیون تنیس مهرافزا منوچهری، نایب رئیس فدراسیون و فرزین ضیاآذری، دبیر فدراسیون را برکنار و اشرف گنجوی را جایگزین منوچهری و شاهرخ کشاورز را به عنوان دبیر منصوب کرد. در واکنش به این انتصابات تعدادی از مسئولان فدراسیون تنیس استعفای خود را اعلام کردند.

امیرهمایون صدری، رئیس کمیته بین‌الملل، اکبر طاهری، سرمربی تیم ملی مردان، فرناز فصیحی، سرمربی تیم ملی زنان، سینا ابراهیمیان، رئیس کمیته مسابقات و یکی از اعضای کمیته فنی فدراسیون کسانی هستند که طی نامه‌ای از حضور در این فدراسیون استعفا کردند.

در نامه استعفای این افراد آمده است که” با توجه به تلاش و کوشش شبانه روزی و همه جانبه کلیه افراد حاضر در فدراسیون تنیس برای ارتقا و افزایش کیفی هر چه بیشتر ورزش تنیس در سطح کشور که خوشبختانه حاصل این تلاش‌های جمعی باعث انتخاب افراد جدید به عنوان نایب رئیس زنان و همچین دبیر کل فدراسیون و بازوی اجرایی که دائما به عنوان منتقد از بدو حضور شما کلیه اقدامات صورت گرفته را تحقیر و یا اشتباه خوانده‌اند، استعفای خود را اعلام می‌داریم”.

استعفای دسته‌جمعی در فدراسیون تنیس!

منبع: ایسنا ۱۴۰۰۱۲۲۱۱۷۰۰۲

 

موسسه حقوقی امیدنوید اولین مرجع رسیدگی به مسائل ورزشی در ایران

با مشاوره به ورزشکاران، مربیان و باشگاه ها از حقوق آنان دفاع می نماید

و شما را با اساتید برجسته و تخصصی حوزه حقوق ورزشی آگاه می نماید